Szał zakupowy trwa a sieciówki prześcigają się w topniejących rabatach, wszędzie ekstra promocje. Kupujemy rzeczy nieplanowane które może kiedyś włożymy, które kiedyś na pewno się przydadzą. Serio? Poniżej podsunę Wam kilka pomysłów jak zatem robić zakupy, aby nie żałować. Oparte na faktach i własnych doświadczeniach.

W ramach ciekawostki, wyprzedaże to celowo zaplanowany marketing. Mimo, iż ceny są niższe o 50% czy 70% to i tak koncerny na tym zarabiają.

Zacznę od początku. Do wyprzedaży trzeba się przygotować. Zanim pójdziesz na zakupy stwórz plan działania. Unikaj impulsywnych zakupów pod wpływem emocji. Przejrzyj na spokojnie szafę, zobacz co w niej masz a czego potrzebujesz. Twórz zestawy ubrań i sprawdzaj co warto dokupić aby dopełnić stylizację. Zwracaj uwagę na kolory. Szukaj inspiracji ale z głową. Poobserwuj siebie kilka dni czy faktycznie brakuje ci tych rzeczy do codziennych outfitów.

Nadchodzi więc czas zakupów. Przed wyjściem pomyśl o budżecie, określ go by uniknąć późniejszych wyrzutów sumienia i debetów na koncie. Podczas zakupów pozwól sobie na sprawdzanie składu ubrań, oglądaj metki. Osobiście sprawia mi frajdę kupowanie świetnych jakościowo produktów za pół ceny. Nie kupuj w ciemno, przymierzaj wszystkie ubrania. Wiem, że czasami kolejki do przymierzalni potrafią ciągnąć się, ale jeśli chcemy być zadowoleni z zakupów przymierzanie jest obowiązkowe.

Po zakupach zrób przymierzalnie w domu. Często w sklepowym świetle produkty wyglądają korzystniej niż w realu. Pamiętaj, aby oddać to czego nie potrzebujesz, masz do tego prawo.

zakup musi być efektem świadomej decyzji

Każdy ma ubrania których nie nosi a tylko zajmują miejsce w szafie. Zajmijcie się sprzedażą takich rzeczy. Jest wiele portali które za darmo oferują nam takie usługi m.in.:

http://szafa.pl/

https://www.olx.pl/

Dajcie znać jak to jest u Was z wyprzedażami 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.