Znajdziecie tutaj wiele postów mówiących o pielęgnacji skóry kobiet. Jednak ten wpis będzie zupełnie inny. Skupię się na płci męskiej. Stwierdzam fakt, że my kobiety mamy do czynienia z kosmetykami prawie non stop, natomiast mężczyźni nie przywiązują do tego aż takiej uwagi jak my. Tak wiem uogólniam ale opieram się na większości przypadków. Wydaje mi się, że temat kosmetyków u Panów jest odległy, dlatego też to my powinnyśmy zadbać o naszych mężczyzn.

Naturalne mydło tylko dla mężczyzn. Co to takiego?

Przedstawiam Wam mydło stworzone z myślą o męskiej skórze. Przeznaczone do twarzy i ciała, dodatkowo świetnie się sprawdza przy goleniu. Ma działanie bakteriobójcze i oczyszczające. Świetnie radzi sobie u osób ze skórą suchą, podrażnioną i zanieczyszczoną. Sprawia, że skóra jest gładka, miękka i nawilżona dlatego też nie ma konieczności stosowania balsamu czy olejku do ciała. Wygodnie leży w dłoni podczas stosowania, wytwarzając puszystą piankę. Nie pęka, nie kruszy się zachowując estetyczny wygląd.

mydło leży na dłoni

mydło leży na dłoni

Istotne jest to, że mydło jest produktem wielofunkcyjnym co sprawia, że jest atrakcyjniejszym produktem w oczach mężczyzny. Zatem nasi Panowie nie muszą używać wielu kosmetyków by pielęgnować skórę. Nie mogę nie wspomnieć, że mydełko jest wykonane ręcznie wyłącznie na bazie naturalnych roślinnych maseł i olejów przez markę Pierre de Plasir (kamień peelingujący też jest od nich). Cena mydła to 22,90 co wydaje mi się niewygórowaną ceną, zważając na to, że zastępuje żel pod prysznic, balsam do ciała i piankę do golenia. Ponad to starcza na dłuuugi czas.

Mój mąż używa mydełka od trzech tygodni i jest zadowolony, a ja cieszę się, że mogę o niego zadbać :).

Pierre de Plasir produkuje mydła również dla kobiet i dzieci. Wszystkie oczywiście są w 100% naturalne.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.