Miło mi przedstawić Wam markę naszych rodzimych kosmetyków z Podhala. Termissa to ekologiczne dermokosmetyki z wodą termalną z gór zawierającą ogromne bogactwo składników mineralnych (magnez, wapń, krzemionka, sód, potas, cynk) o udowodnionych właściwościach pielęgnacyjnych i leczniczych. To właśnie owa woda jest składnikiem wszystkich kosmetyków marki Termissa.

Czym jest woda termalna?

Płynie głęboko pod ziemią, przedostając się na powierzchnię zabiera po drodze minerały, które świetnie wpływają na naszą skórę.

Zaimponował mi fakt, że kosmetyki składają się z 99% naturalnych składników pochodzących z upraw ekologicznych. Szczerze mówiąc jak zobaczyłam skład, wiedziałam, że jest to świetna linia o wysokiej jakości.

Na początek z Termissy wybrałam wodę termalną w postaci mgiełki. Zamknięta w klasycznej, wydajnej butelce, dzięki czemu łatwy jest dostęp do kosmetyku.

woda termalna, termissa

Niezastąpiona w pielęgnacji twarzy i ciała. Jest to produkt idealny na lato. Woda termalna ma charakter nawilżający, dociera do głębokich warstw naskórka. Koi i łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia skóry zabezpieczając ją przed wysuszaniem. Dodatkowo świetnie sobie radzi z podrażnieniami wywołanymi depilacją. Stosuję ją codziennie, bardzo mi służy i idealnie współgra z innymi kosmetykami. Noszę ją w torbie i odświeżam twarz kiedy tylko czuję taką potrzebę. Osób, które znają dobroczynne działanie wody termalnej nie muszę do niej przekonywać. Jeśli jednak nie próbowałaś jeszcze wody termalnej to ta jest warta polecenia.

Nie wspomniałam o ważnej zalecie kosmetyków Termissa. Dzięki temu, że są wytwarzane w Polsce, przez polskiego producenta możemy liczyć na niższe i przystępne ceny. Jeśli Twoja skóra jest delikatna, cenisz sobie naturalną pielęgnację zachęcam do zakupów.

 

1 thought on “Termissa – naturalne i polskie kosmetyki z Podhala

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.