Pomysły na prezent + Konkurs

Tak, to już ten czas. Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia a przed nami stoi wyzwanie – trzeba kupić prezenty. W tym momencie przychodzę ja i spróbuję Wam odrobinę pomóc. W tym wpisie zebrałam garść pomysłów na prezenty kosmetyczne dla kobiet, mężczyzn oraz dla mam i dzieci. Warto podarować bliskim coś niezwykłego na Święta dlatego też moje sugestie oparłam tylko na kosmetykach w 100% naturalnych. Przekonałam się na własnej skórze, że warto stawiać na naturę.

Dla Niej

zestawy kosmetyków dla kobiet

W tej kategorii znajdziecie zestawy kosmetyków stworzone z myślą o kobietach. Kosmetyki są dobrane w taki sposób aby wzajemnie się uzupełniać, dostarczając maksymalnego odżywienia. Znajdziecie tutaj połączenia kosmetyków dla kobiet w różnym wieku ale także zestawy uniwersalne. Każdy zestaw jest dokładnie opisany by łatwiej było dobrać odpowiedni. Wybór jest ogromny a przedział cenowy bardzo szeroki. Najtańsze zestawy rozpoczynają się już od 33,49 zł.

https://kremoteka.pl/pol_m_Prezenty-pod-choinke-_Dla-Niej-289.html?affiliate=pamibi1807171523

Dla Niego

Zestawy kosmetyków dla mężczyzn

W tym dziale stworzone zostały zestawy dla mężczyzn. W dobieraniu produktów postawiono na minimalizm i prostotę. W zestawach znajdziemy kosmetyki do codziennej pielęgnacji. Ceny zaczynają się już od 33,90 zł.

https://kremoteka.pl/pol_m_Prezenty-pod-choinke-_Dla-Niego-290.html?affiliate=pamibi1807171523

Dla Mamy i Maluszka

zestaw do pielęgnacji dla mamy i dziecka

Tutaj znajdziemy wyjątkowe zestawienia kosmetyków stworzone z troską o mamusie i ich pociechy. Zestawy te umożliwiają zadbanie o skórę dziecka i mamy. Można je kupić od 33,90

https://kremoteka.pl/pol_m_Prezenty-pod-choinke-_Zestaw-dla-Mamy-i-Maluszka-365.html?affiliate=pamibi1807171523

Wszystkie zestawy zawierają szczegółowe opisy abyście bez problemu mogli wybrać odpowiedni zestaw dla wybranej osoby. Dodatkowo są pięknie zapakowane więc są gotowe do położenia pod choinką. Jest to niewątpliwie świetny pomysł by podarować komuś przydatny prezent na miarę swojego portfela a dodatkowo ominąć sklepowe kolejki.

KONKURS

Kochani! Pora na świąteczny konkurs. Do wygrania naturalne mydełko Laq serii Happy Soaps, w kształcie rękawiczki. Wzbogacone o trzy szlachetne masła: Shea, Kakaowe i Mango. Mydełko o aromatycznym zapachu zielonej herbaty świetnie się pieni i łagodnie oczyszcza skórę.

Mydło w kształcie rękawiczki

Co trzeba zrobić?
  1. Obserwuj mnie – @mrsmisiewicz – na instagramie.
  2. Pod postem konkursowym na instagramie zaproś do zabawy dwóch znajomych.
  3. Napisz w komentarzu pod tym wpisem za co kochasz Święta Bożego Narodzenia i podpisz się swoim nickiem instagramowym (skojarzę kim jesteś:)).

Konkurs trwa do 06.12.2017. Spośród komentarzy zostanie wyłoniony najciekawszy i nagrodzony mydełkiem Happy Soaps. Zapraszam do zabawy i życzę powodzenia.