Naturalne mydło Pierre de Plasir – powrót do przeszłości

Pierwszy raz z marką Pierre de Plasir zetknęłam się kilka tygodni temu testując ich kamień peelignujący do ciała. Kamień mnie zachwycił i stosuję go do dzisiaj. Pełna pozytywnych emocji odnośnie marki rozpoczęłam stosowania naturalnego mydła do twarzy i ciała. Czuję jakbym odkryła coś zupełnie nowego i niesamowitego. Mydło Pierre de Plasir to dla mnie jak powrót do przeszłości. Mydła wytwarzane są ręcznie, tradycyjnymi metodami, bazują na naturalnych masłach i olejach pochodzących w większości z upraw ekologicznych. Wegańskie i wegetariańskie bez parabenów, środków ropopochodnych czy SLS oraz sztucznych środków zapachowych i barwników. Zapowiada się obiecująco prawda?

Czas by przedstawić wam mydełka. Są to wyjątkowe produkty godne zaufania. Oczyszczają, nawilżają i regenerują skórę. Zwalczają suchość a po użyciu mydełka nie ma konieczności stosowania balsamu nawilżającego – duża zawartość naturalnie wytworzonej gliceryny nabłyszcza i chroni skórę. I pomyśleć, że mówię to Ja – osoba mająca przyjemność posiadać suchą skórę. Pierwszy raz zetknęłam się z czymś takim i jest mi to bardzo na rękę, szczególnie gdy biorę szybki prysznic. Zawsze wydawało mi się, że mydła w kostce nie mogą wnieść nic nowego i specjalnego a tu takie zaskoczenie.

Mydło świetnie radzi sobie z codzienną pielęgnacją. Pachnie świeżo i lekko. Producent zadbał również o estetykę, mydło nie pęka i nie kruszy się. Jest bardzo wydajne, starcza na długi, długi czas. Cena też jest przystępna. Za kostkę mydła zapłacimy około 22 zł.

https://kremoteka.pl/product-pol-82330678-Naturalne-mydlo-do-twarzy-i-ciala-z-olejkami-roz.html/tusze?affiliate=6240

Dodatkowym atutem jest fakt, że mydło jest odpowiednie również dla dzieci i kobiet w ciąży.

Mydło od „Pierre de Plasir” jest wyjątkowym i funkcjonalnym kosmetykiem, moim zdanie warto je mieć. Jedna kostka a posiada tyle pozytywnych właściwości. Jeśli cenisz sobie naturalne składy oraz szukasz produktu który przyniesie szybkie efekty nawilżając i odżywiając skórę to te mydło jest dla Ciebie.  „Zaufaj naszym produktom i pozwól nam podarować Tobie coś wyjątkowego i zaskakującego” – zgadzam się w zupełności z producentem.