Mała metamorfoza mojego bloga dzięki @jekaterinart

Drodzy czytelnicy! Chcę Wam kogoś przedstawić mianowicie: młodą, ambitną i zdolną artystkę Kasię. Dziewczynę która maluje z pasji i wkłada w swoją pracę dużo serca. Miałam możliwość przekonania się o tym nawiązując z nią współpracę. Stworzyła dla mnie indywidualne projekty dostosowane do moich potrzeb. Jak sama mówi: „ … nie stawiam sobie ograniczeń – postaram się namalować to, czego noszenie sprawi Ci przyjemność”. Zrobiła na mnie ogromne wrażenie i chcę żebyście ją poznali, może Wam też pomoże.

Na specjalne, moje zamówienie stworzyła projekt graficzny który wprowadził nową energię na mojego bloga. A dokładniej zaprojektowała mnie 🙂 w zakładce o mnie znajdziecie grafikę z moim portretem.

Stworzyła też dla mnie dwie torby, uwierzcie nie spodziewałam się takiego efektu a wyszło WOW. Wiernie odwzorowała mnie na jednej z toreb, na drugiej mamy uroczą pandę. Torby są świetnej jakości – 100% bawełna i są na zamek, mieszczą oczywiście format A4.

torba z rysunkiemTorba na ramię

Kim jest @jekateriart?

Kasia tak jak ja skończyła pedagogikę jednakże postanowiła przekierować swoją przyszłość w kierunku tego co kocha najbardziej. U niej możecie zamówić:

– nadruki,

– plakaty, ilustracje,

– retusz, obrazy,

– loga, ulotki, wizytówki.

Nie jestem w stanie opisać wszystkiego co ta dziewczyna potrafi dlatego tutaj wrzucam link do jej strony:

http://jekaterinart.pl/

Na Instagramie jest pod nickiem @jekaterinart

Współpraca z nią przebiegła szybko i sprawnie jednocześnie miałam z Kasią ciągły kontakt, jeśli potrzebowałam dokonywała zmian w projektach. Szczerze mówiąc irytują mnie usługi gdzie stawia się na ilość nie na jakość dlatego też cenię sobie indywidualne podejście do klienta.

Cieszę się, że mogłam współpracować z taką rzetelną osobą. Polecam!