Koktajl Młodości od Ava Laboratorium

Koktajl Młodości to niewątpliwie nazwa która przyciąga i zaciekawia. Ja – typowa kobieta – nie byłam w stanie przejść obok niej obojętnie. Postanowiłam sprawdzić co to takiego jest! Okazało się, że Koktajl Młodości to nic innego jak skoncentrowane serum. Ava Laboratorium posiada na swoim zapleczu Koktajl Młodości w czterech różnych wersjach. U mnie gościł Hydro Boost przeznaczony dla skóry suchej, odwodnionej i szarej (od razu pomyślałam, że to coś dla mnie). Testowałam kosmetyk przez kilka tygodni i przygotowałam dla Was recenzję.

Serum posiada lekką i delikatną konsystencję, dzięki czemu błyskawicznie się wchłania. Stosowałam produkt rano i wieczorem pod krem i już po pierwszym tygodniu odczułam głębokie nawilżenie. Ucieszyłam się też, że skóra nabrała blasku a przebarwienia zaczęły znikać. Serum działa kojąco niwelując podrażnienia. Nie zapycha i nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Dodatkowo zmniejsza podatność skóry na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych.

Koktajl umieszczono w szklanej, brązowej buteleczce z pipetą. Szczerze mówiąc kiedyś nie znosiłam pipet a teraz jest to jedna z moich ulubionych form dozowania kosmetyków. Moim zdaniem cała oprawa graficzna jest przyjemna dla oka.

Serum jest też lekkie dla naszego portfela. Za buteleczkę 30 ml płacimy około 25 złotych.

https://kremoteka.pl/product-pol-82330981-Ava-Koktajl-Mlodosci-Hydro-Boost-30ml.html/?affiliate=6240

Nie znalazłam żadnych wad! Polubiłam Koktajl i stosowanie jego jest ogromną przyjemnością. Hydro Boost przypomina mi o tym, że Ava Laboratorium to solidna, polska marka kosmetyków.

Po zimie potrzebowałam jakiegoś magicznego eliksiru który rozjaśni i ujędrni skórę. Koktajl Młodości Hydro Boost to specyfik, który mi w tym pomógł dzięki swojej wielozadaniowości. Jest świetnym uzupełnieniem pielęgnacji. Mój faworyt! Zachęcam do wypróbowania tego kosmetyku.

Znacie Koktajl Młodości? Chętnie poznam Waszą opinię 🙂