Koktajl Młodości to niewątpliwie nazwa która przyciąga i zaciekawia. Ja – typowa kobieta – nie byłam w stanie przejść obok niej obojętnie. Postanowiłam sprawdzić co to takiego jest! Okazało się, że Koktajl Młodości to nic innego jak skoncentrowane serum. Ava Laboratorium posiada na swoim zapleczu Koktajl Młodości w czterech różnych wersjach. U mnie gościł Hydro Boost przeznaczony dla skóry suchej, odwodnionej i szarej (od razu pomyślałam, że to coś dla mnie). Testowałam kosmetyk przez kilka tygodni i przygotowałam dla Was recenzję.

Serum posiada lekką i delikatną konsystencję, dzięki czemu błyskawicznie się wchłania. Stosowałam produkt rano i wieczorem pod krem i już po pierwszym tygodniu odczułam głębokie nawilżenie. Ucieszyłam się też, że skóra nabrała blasku a przebarwienia zaczęły znikać. Serum działa kojąco niwelując podrażnienia. Nie zapycha i nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Dodatkowo zmniejsza podatność skóry na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych.

Koktajl umieszczono w szklanej, brązowej buteleczce z pipetą. Szczerze mówiąc kiedyś nie znosiłam pipet a teraz jest to jedna z moich ulubionych form dozowania kosmetyków. Moim zdaniem cała oprawa graficzna jest przyjemna dla oka.

Serum jest też lekkie dla naszego portfela. Za buteleczkę 30 ml płacimy około 25 złotych.

Nie znalazłam żadnych wad! Polubiłam Koktajl i stosowanie jego jest ogromną przyjemnością. Hydro Boost przypomina mi o tym, że Ava Laboratorium to solidna, polska marka kosmetyków.

Po zimie potrzebowałam jakiegoś magicznego eliksiru który rozjaśni i ujędrni skórę. Koktajl Młodości Hydro Boost to specyfik, który mi w tym pomógł dzięki swojej wielozadaniowości. Jest świetnym uzupełnieniem pielęgnacji. Mój faworyt! Zachęcam do wypróbowania tego kosmetyku.

Znacie Koktajl Młodości? Chętnie poznam Waszą opinię 🙂

2 thoughts on “Koktajl Młodości od Ava Laboratorium

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.