Dzisiejszy wpis to swego rodzaju podsumowaniem. Lifeinpictures obchodzi już swój roczek. Aż chce się powiedzieć: „Kiedy to minęło?”. Czas leci a ja jestem bogatsza o nowe doświadczenia. Wszystko dzięki mojej przestrzeni w internecie. Blog to wyzwanie a ja dziś wiem, że jemu podołałam.
Co dało mi pisanie bloga?

1. Satysfakcja

Posiadanie czegoś własnego, czegoś tylko mojego, daje poczucie spełnienia i satysfakcji. Buduje poczucie własnej wartości.

2. Nie boję się krytyki

Szczerzę przyznaję, że rozpoczynając blogowanie obawiałam się krytyki. Myślałam o tym co ktoś pomyśli – jednym słowem natłok myśli które odpychają od działania. Blogowanie zmienia stosunek do krytyki. Mam większy dystans jeśli chodzi o opinię ludzi na mój temat. Przecież konstruktywna krytyka jest budująca a inną nie warto zaprzątać sobie głowy.

3. Planowanie czasu

By prowadzić blog trzeba poświęcić na to dużo czasu. Robienie zdjęć, zbieranie materiałów, tworzenie wpisu. Sporo tego prawda? Blogowanie uczy jak organizować sobie czas i ustawiać priorytety. Uczę się konsekwencji i dyscypliny.

4. Poprawienie wizerunku

Prowadzenie bloga świetnie wpływa na wizerunek. To od Ciebie zależy co umieścisz na blogu i jak będziesz postrzegany przez społeczność.

Podsumowując, cieszę się, że LifeInPictures istnieje. Zaczynamy wspólnie kolejny rok, mam nadzieję, że jeszcze lepszy niż poprzedni.

Obecnie blog jest najpopularniejszą formą niezależnej aktywności w internecie. Każdy może założyć i prowadzić blog. A może to Ty jutro zaczniesz blogować?? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.