Z każdym dniem coraz intensywniej zastanawiam się nad tym, co nakładam na twarz. Sprawdzam składy, czytam etykietki, staram się świadomie wybierać kosmetyki. Aby ochronić skórę przed takimi czynnikami jak: promieniowanie UV, zanieczyszczone powietrze, klimatyzacja, chłodne powietrze jesienią i zimą konieczne jest stosowanie kremów od rana. Obecnie moja pielęgnacja twarzy opiera się na naturalnych produktach.

Od niedawna dołączyła do mojej kosmetyczki marka Clochee. Polska linia kosmetyków naturalnych i ekologicznych stworzona przez dwie kobiety.

Dlaczego na ich punkcie szaleją kobiety na całym świecie?

Siłą Clochee jest doskonała jakość produktów. Daria Prochenka i Justyna Szuszkiewicz pokazują, że natura jest źródłem i receptą na piękno. Kosmetyki tworzone są z surowców roślinnych pochodzących z kontrolowanych plantacji, co daje pewność, że produkt powstał z czystych i bezpiecznych składników. Kosmetyki nie zawierają szkodliwych substancji alergizujących. Jednym słowem panie zrobiły kawał dobrej roboty.

Clochee – przeciwzmarszczkowy krem na dzień

Krem do twarzy to kosmetyk, który towarzyszy nam prawie codziennie. Jako, że jestem właścicielką cery suchej kremy które wybieram na dzień muszą być nawilżające. Do mojej linii pielęgnacyjnej dołączył krem przeciwzmarszczkowy od Clochee wybrany z uwagi na skład i filozofię firmy. Krem podany jest w eleganckiej, szklanej butelce, przyjemnej dla oka. Dzięki takiej estetyce jest świetnym pomysłem na prezent. Wygodny i wydajny w użytkowaniu dzięki pompce, nie ma możliwości aby krem gdzieś wyprysnął.

krem clochee trzymany w ręku

Krem oceniam na duży plus. Utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia od rana do wieczora, delikatnie napinając skórę nadając jej sprężystości. Nie roluje się, wchłania się szybko i idealnie sprawdza się pod makijaż. Sprawia, że skóra jest miękka i rozjaśniona a twarz wygląda na wypoczętą. Przywraca komfort nawilżania którego czasem brak przy kremach nawet do skóry bardzo suchej. Delikatny zapach umila jego aplikowanie. Dodatkowo zapewnia ochronę antyoksydacyjną. Cena to 119,00 zł za 50 ml. Warto pamiętać, że to co dobre ma swoją cenę i w tym przypadku niewątpliwie tak jest.

Kosmetyk wart jest kupienia, oceniam go jako produkt profesjonalny i luksusowy. Zachęcam Was do zapoznania się bliżej z tą marką, oferta jest zachęcająca i obiecująca. Moja sucha i lubiąca przesuszać się skóra polubiła to naturalne cudo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.